Září 2007

Peter, Bjorn and John

7. září 2007 v 13:31 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Na poslouchání
Sice jenom krátkej žblept, ale přece jen něco novýho na blog.... Tuhle věc jsem slyšel poprvé asi tak před půl rokem na BBC Radio1, a od tý doby jsem ji nedostal z hlavy. A teď, konečně, za pomoci Karolíny od vedle ;) , jsem přišel na to, jak se to vlastně jmenuje. A na YouTube jsem našel dokonce i klip. Je teda takovej docela úchylnej, ale tohle prostě musíte slyšet... Pokud to teda už neznáte... ale takovýhle záležitosti se z Británie do Čech většinou bohužel nedostanou.. Našel jsem od nich i nějaký CD, až poslechnu, nejspíš podám zprávu... Doufám, že to bude stejně dobrý jako Young Folks, jak se jmenuje tahle písnička:

A zase nic...

5. září 2007 v 3:15 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Co je u mě nového?
Předem chci upozornit ty, kteří nestojí o čtení o mojich osobních záležitostech, že tenhle článek je opravdu zajímat nebude. Vlastně to neni ani tak článek, jako přepis další mojí ICQ diskuze s otcem.fura, která se uskutečnila před chviličkou. Tentokrát to ale neni pohádka, a neni "anglicky". Je to asi nejosobnější záležitost, co se tu zatim objevila, a je to i tak trochu test, co všechno si můžu dovolit dát na blog... v následujícím jsem neprovedl žádnou cenzuru kromě vymazání, popř. změny osobních údajů zůčastněných osob. Jestli budete mít chuť komentovat, budu jen rád, a nemusíte mě šetřit, i když jsem teď v takovym divnym rozpoložení. Pokud vám něco nebude jasný, rád vysvětlim.

Změny...

1. září 2007 v 0:20 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Co je u mě nového?
Tak jak jsem teď koukal na poslední článek, tak se tady všechno hrozně rychle mění... Abych vás udržel v obraze....
Barbucha žije, a vypadá to, že ji během tohohle týdne prodám do polskýho otroctví... Bude to těžký loučení, ale nedá se nic dělat...
Předběžný plán odjezdu vypracován. Já poletim a věci nad 20kg (komp, kytara, repráky, knihy, DVD, CD, hadry....) poletěj taky, ale v balíku, pravděpodobně s UPS. Všechno se odehraje nejspíš někdy v listopadu. Přípravy započaly. Velké počítání peněz začíná (bohužel). No... snad to vyjde. Pocity smíšené, ale vesměs pozitivní. Držte palce.