Srpen 2007

Zpátky...

25. srpna 2007 v 1:41 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Co je u mě nového?
No... hrozně rád bych vám napsal o tom Trutnově, jak to bylo celý úplně výborný a tak, ale jen co jsem se vrátil, tak mě tak zapřáhli v práci, že doma stíhám prakticky jen spát. K tomu ještě Baruna furt zlobí a nechce nastartovat, takže do práce jezdim busem, což mi taky sebere docela dost času. Budu muset změnit zaměstnání za něco bližšího. Přece jen už mi začíná lízt krkem dojíždět každej den 20km do práce a to samý zpátky.... Je to sice škoda, páč sem teď v práci za velkou hvězdu (všechno voddřu sám), ale nedá se nic dělat.

Keltská atd... (dovolená: ozvěny 1)

21. srpna 2007 v 13:16 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Na poslouchání
Tak jsem zpátky ve Scotlandu, přátelé.... Dovolená byla super.. možná až moc...
Zatim vám napíšu jen část, na fotkách a žbleptech z Trutnova 2007 se pracuje.
Tejden před Trutnovem jsem byl na sobotě Keltský noci v Harrachově... z čehož si moc nepamatuju, páč od tý doby uplynulo hodně piva a jiných věcí... každopádně na Keltský se mi hodně líbili Sto Zvířat, konečně jsem je viděl naživo, pak jsem se zabandážovanym kotníkem vlítnul do kotle na Visací Zámek a E!E, což byla možná i trochu chyba.... ale byla to legrace :)) no.. asi šestkrát mě okolopařící dobráci zvedali ze země a tak... No řekněte sami.. vypusťte člověka jako já po dvou letech na sluníčko na fesťáku... Bylo to nevyhnutelný :P

Divnej den. Aneb první den dovolený...

7. srpna 2007 v 11:04 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Co je u mě nového?
Původně jsem nechtěl psát hned po prvním dnu dovolený, ale okolnosti mi nedaj. Bylo to fakt divný. Nemůžu říct ani smůla, ani štěstí... Každopádně to bylo hustý :P Posuďte sami.
Takže. Původní plán byl zajet ráno do banky (to vyšlo), pak letiště, odlet s KLM 10:55 do Amsterdamu, v Praze jsem měl bejt v 16:25 zdejšího času, což by znamenalo pohodovou cestu z letiště na Černej Most a busem do Liberce... Měl jsem za to, že poslední bus jede tak ve 22:00-30. No.... plán byl moc slibnej a samozřejmě zahrnoval večerní posezení u pívka s kámošema... ale nevyšlo to....

Žiju

2. srpna 2007 v 1:27 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Co je u mě nového?
Ahoj lidi.... jen jsem vám tak jako chtěl dát vědět, že furt ještě žiju... sice to je spíš přežívání, páč dělám furt cca. 11 hodin denně a nic moc jinýho kromě spánku nestíhám.... ale žiju.
Abych nezapomněl... v pondělí letim na dovolenou.. na dva tejdny... samozřejmě do Čech, jak jistě někteří víte... po sedmi měsících.. docela se těšim.. docela dost.... hlavně že si odpočnu od práce... A to je asi tak všechno.
Zatim čus ;)