Červenec 2007

Pohádka na dobrou noc ;)

27. července 2007 v 1:55 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Na počtení
Tak lidičky... takhle to dopadá, když dva češi žijící ve skotsku nevěděj, co v noci dělat. Předem se omlouvám, že je to v dosti neumělé angličtině, částečně vzhledem k okolnostem ;) a také za některá slova, která nejsou zrovna spisovná. Pokud vám ještě nebylo 18, mohlo by následující částečně narušit vaše iluze o světě pohádkových bytostí :))
Enjoy.

Jorane

25. července 2007 v 2:32 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Na poslouchání
Taky jsem vám už dlouho nic nedoporučil na poslouchání, žejo.... No... Naštěstí jsem přišel na to, že na YouTube je spousta videí i od kapelek a vůbec umělců, který mám opravdu rád a hodně špatně se sháněj... Jako třeba Jorane.
Jorane je zpěvačka a cellistka z Québecu (výborná cellistka i zpěvačka najednou! A ještě k tomu je nádherná :P )... Zpívá jak francouzsky, tak i anglicky. Přišel jsem na ni víceméně náhodou při sledování koncertu Bobbyho McFerrina, kde byla jako host. Bylo to přesně tohle video:

Televize atd...

24. července 2007 v 14:11 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Reakce na aktuálno
Mi tak jako přišlo, že jsme tu už dlouho nic neřešili. Dnes jsem na Britských Listech narazil na zajímavý téma:

Konec centralizovaných médií i v ČR?
Není nad to podložit dojmy o trendech čísly. Sledovanost českých televizí klesla podle posledního průzkumu Mediaresearch meziročně o cca 16% (!). Prima a Nova chtějí měření přezkoumat, kdyby u něj "třeba došlo k neúmyslné chybě". Lidové Noviny a Právo zaznamenávají minimální prodeje za posledních deset a více let, celkový náklad prodaných deníků klesá.
Sledujeme konec centralizovaných médií.

Zvířátka

19. července 2007 v 20:46 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Ostatní shit
Tak tady máte první várku fotek z dovolený mojich blízkých. Ty malý ptáčci jsou z Glen Muicku... netušil jsem, že žerou z ruky, dokud to táta nevyzkoušel... takže většina jejich fotek je focená hodně zblízka.... Pak husa, která bydlí ve Stonehavenu v přístavu mezi loděma. Má takový trochu jako zmrzačený křídla, chudák, a i díky tomu vypadá fakt legračně.... a umí docela dobře pózovat ;)

Jen tak...

19. července 2007 v 15:01 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Reakce na aktuálno
Opět nevěřim svym očím, když čtu zprávy z čech... řešením romské otázky může být vysoký plot s elektřinou... tohle se opravdu může říct veřejně a nikdo s tim nic neudělá?
Jinak sorry že opět nic nepíšu... prostě nějak neni nálada... Každopádně návštěva našich dopadla výborně.... dokonce se i povedly fotky.. až se tim prokoušu, tak vám jich pár ukážu... snad brzo ;)