Barbucha

29. ledna 2007 v 2:05 | Kyslikus Vulgaris Scotii |  Co je u mě nového?
Ahoj lidi... Sem se vám docela dlouho neozval, co?... A to sem to slíbil... Sem to ale mrcha.

Před více než rokem se mi povedlo udělat jednu z největších blbostí mýho života... Výsledkem toho bylo, že mi v Británii zakázali na rok řídit...

No, to přece není až tak hrozný, řeknete si možná... ale vono když člověk žije na farmě mimo civilizaci, tak když cokoli chce, chozením do práce počínaje a nakupováním konče, potřebuje buďto auto nebo hodně času. Nehledě na výlety po tý úžasný krajině tady atd... No... Takže dva měsíce uplynulého roku jsem strávil dojížděním 11km do práce a 11 zpátky na kole (v každým počasí, a to ve Skotsku, zvláště v zimě, znamená v každym představitelnym počasí). Když už jsem to přestal snášet zdravotně i psychicky, tak jsem se do hotelu, kde pracuju, přestěhoval. Bydlel jsem tam 3 měsíce, potom jsem se z důvodu ponorkové nemoci a stesku po městě přestěhoval do Aberdeenu a po 7 zbylých měsíců jsem trávil každý den cca. 2 hodiny v autobuse do a z práce. Celý rok bez šance na výlet na vlastní triko (kam chci, kdy chci a na jak dlouho chci... na což jsem prostě zvyklej a potřebuju to).

Tato éra předevčírem snad definitivně skončila!!! :)) Kihsleek si koupil Barbuchu...Tak se jmenuje...Moje autíčko...Kdyby to někoho zajímalo, což nepředpokládám, je to VW Golf Mk3 1,8. Tmavomodrá je, 12 let jí je a má 3 dveře. A děsně jí to sekne, Baruně.
Hned jsem ji provětral, už máme najeto asi 200km, zejtra jedem na výlet na sever kouknout se na jednoho mýho polskýho kámoše a bude nám hrozně dobře.

Lidi já su tak šťastné!

A jestli bude hezky, tak to vypadá, že bych konečně mohl přervat svoji dvouměsíční tvůrčí krizi a udělat nějaký fotky a třeba vám je potom i ukázat... Co na to říkáte, co?
No uvidíme. Dobrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | 29. ledna 2007 v 2:19 | Reagovat

Tak ukaz..

2 Míša Míša | 29. ledna 2007 v 11:12 | Reagovat

jo,ukáž.....

3 pavel pavel | 8. února 2007 v 18:07 | Reagovat

Ale Tomasi,co ty fotky?

4 Kyslikus Vulgaris Scotii Kyslikus Vulgaris Scotii | 8. února 2007 v 18:45 | Reagovat

Ale Pavle, vždyť víš, že jsem línej jak sviň. Jednu fotku máš myslim o článek vejš, zbytek snad bude na těch novejch fotostránkách, na kterejch už asi rok dělám :)

Kdybych to nemusel mít všechno perfektní, tak tady máte fotek 3 prdele, ale to já ne, já to musim mít Ťip Ťop, a to zabere čas, a ten já nemám.

Vidiš, jak už se zas vymlouvám? Hrozný se mnou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama